Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítame s Osmijankom - pridaj sa aj ty! - Osmijankova literárna záhrada

Krátky opis
Celoslovenský čitateľský projekt zameraný na rozvoj čitateľskej gramotnosti detí mladšieho školského veku.
Fotogaléria
Názov podujatia
Otvorenie putovnej výstavy Osmijankova literárna záhrada v Bratislave.

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
07.12.2017 - 28.02.2018

Popis projektu

Interaktívna putovná výstava sa presúva z Verejnej knižnice Michala Rešetku v Trenčíne do Bratislavy. Inštalovaná bude v Centre voľného času na Hliníckej ul. č 3 v Bratislave do 28. februára 2018.

Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
27 300,00 €

Výška podpory:
18 000,00 €