Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Majster Kobliček - výrobca slovenských ľudových hudobných nástrojov

Krátky opis
Slávnostný program pri príležitosti životného jubilea výrobcovi slovenských ľudových hudobných nástrojov Tibora Koblíčka z Turíčiek pod názvom Tak na zdravie Koma . Pri tejto príležitosti sa pripravila autorská výstava ľudových hudobných nástrojov pod názvom Ozveny Duše.
Fotogaléria
Názov podujatia
Majster Kobliček - výrobca slovenských ľudových hudobných nástrojov

Miesto konania / kraj
Lučenec / Lučenec

Termín konania
16.05.2017 - 19.05.2017

Popis projektu

Slávnostný program pri príležitosti životného jubilea výrobcovi  slovenských ľudových hudobných nástrojov Tibora Koblíčka z Turíčiek pod názvom Tak na zdravie Koma . Pri tejto príležitosti sa pripravila autorská výstava ľudových  hudobných nástrojov pod názvom Ozveny Duše.

Názov prímateľa
Novohradské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
1 900,00 €

Výška podpory:
1 800,00 €