Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tvorivé dielne MG RS 2019

Krátky opis
Mestská galéria v Rimavskej Sobote Vás srdečne pozýva na Tvorivé dielne pre ženy. Témou tvorivých dielní bude výšivka ľudová aj súčasná. V prvom dni sa budeme venovať ľudovej výšivke, jej prepojeniu so súčasnosťou s využitím v ručných prácach a vyskúšame si jednotlivé výšivky aj v praxi. V druhom dni dielní si navrhneme vlastný motív na dekoratívnu tašku a zrealizujeme ho. Použijeme vyskúšané stehy z predošlého dňa.
Fotogaléria
Názov podujatia
Tvorivé dielne pre ženy

Miesto konania / kraj
Rimavská Sobota / Rimavská Sobota

Termín konania
27.08.2019 - 28.08.2019

Popis projektu

Mestská galéria v Rimavskej Sobote Vás srdečne pozýva  na Tvorivé dielne pre ženy. 

 

Témou tvorivých dielní bude výšivka ľudová aj súčasná.

V prvom dni sa budeme venovať ľudovej výšivke, jej prepojeniu so súčasnosťou  s využitím  v ručných prácach a vyskúšame si jednotlivé výšivky aj v praxi.

V druhom dni dielní si navrhneme vlastný motív na dekoratívnu  tašku a zrealizujeme  ho. Použijeme vyskúšané stehy z predošlého dňa.

Počet účastníkov tvorivých dielní je limitovaný, preto je potrebné sa vopred objednať, buď prostredníctvom  mailu:  mestska.galeria.rs@gmail.com, alebo na t.č. 047/5624351, 0904/587128

Lektorka dielní: Kristína Rimavcová Fratričová

Tvorivé dielne Mestskej galérie v Rimavskej Sobote sú financované z verejných  zdrojov Fondu na podporu umenia.

Názov prímateľa
Mestské kultúrne stredisko Rimavská Sobota

Celkový rozpočet:
2 300,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €