Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Hidepark 2019

Krátky opis
Hidepark je kultúrne centrum v Nitre postavené na dobrovoľníckom nadšení na bývalej skládke odpadu. Zo začiatku išlo hlavne o miesto, kde sme sa mohli ako komunita stretávať a prezentovať nekomerčnú hudbu. Postupne sme sa vyvinuli a v súčasnosti tu pôsobia nielen organizácie umelecké, ale aj športové a ekologické. Návštevníci sú rôznorodí, niektorí pestujú zeleninu v komunitnej záhrade, iní využívajú verejný gril, cyklo-dráhu, navštevujú workshopy alebo chodia primárne za umeleckým zážitkom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Výroba kalímb s Marekom Bolfom │ workshop

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
14.09.2019 - 14.08.2019

Popis projektu

Bolf Kalimba v spolupráci s Hidepark Nitra pre vás pripravili workshop výroby kalímb.

Workshop sa bude konať v sobotu 14. 9. od 10:00 - 17:00.

REGISTRÁCIA:
Potvrď svoju registráciu tlačidlom "IDEM/GOING" a záväzne sa prihlás na mail: martina@hidepark.sk
Budeme ťa kontaktovať.
Kapacita je obmedzená!

Pracovný workshop, na ktorom zažiješ, aké je to byť tvorcom hudobných nástrojov. Prejdeš si celý proces výroby a vyrobíš si vlastnú kalimbu – zhotovenú tvojimi rukami.

Workshop je vhodný ako pre dospelých - jednotlivcov, tak aj pre rodičov s deťmi.
Zmysluplná pracovná činnosť, rozhovory, plné sústredenie a zážitok z tvorby sú dobrým základom pre kvalitne strávený čas.

Na záver svoje kalimby otestujeme v kolektívnom hraní.

Približný časový harmonogram:
• 10.00 privítanie, zoznámenie sa s tematikou workshopu, zážitkové hry
• 11.00 výroba kalimby
• 14.00 obed
• 15.00 výroba kalimby
• 16.30 záverečný kruh, zážitkové hry
• 17.00 ukončenie workshopu


Predstavenie z verejných zdrojov podporil https://www.facebook.com/fondnapodporuumenia/" style="color: rgb(56, 88, 152); cursor: pointer; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgb(255, 255, 255);">Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
TRIPTYCH o.z.

Celkový rozpočet:
45 095,00 €

Výška podpory:
40 000,00 €