Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Veci čo sa dejú - Teátro turné

Krátky opis
VECI ČO SA DEJÚ v PREŠOVE!!! Úspešný folklórny muzikál VČSD z dielne FS Hornád mieri do metropoly Šariša. Na doskách Divadla Jonáša Záborského v Prešove ho uvidíte už 5.októbra 2019 o 18:00!!!
Fotogaléria
Názov podujatia
Veci čo sa dejú - Teátro turné

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
05.10.2019

Popis projektu

VECI ČO SA DEJÚ v PREŠOVE!!! 
Úspešný folklórny muzikál VČSD z dielne FS Hornád mieri do metropoly Šariša. Na doskách Divadla Jonáša Záborského v Prešove ho uvidíte už 5.októbra 2019 o 18:00!!!


Lístky online kúpite tu: https://www.ticketportal.sk/event/Veci_co_sa_deju?fbclid=IwAR0AyQhUYsLA_2nz3wr6NLZxhn8CvqjXpKlsi2IBTn-RQKL3NXQnMRrRhfU" target="_blank" data-ft="{" tn":"-u"}"="" rel="noopener nofollow" data-lynx-mode="async" data-lynx-uri="https://www.ticketportal.sk/event/Veci_co_sa_deju?fbclid=IwAR0AyQhUYsLA_2nz3wr6NLZxhn8CvqjXpKlsi2IBTn-RQKL3NXQnMRrRhfU" style="color: rgb(56, 88, 152); cursor: pointer; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 14px; background-color: rgb(255, 255, 255);">https://www.ticketportal.sk/event/Veci_co_sa_deju?fbclid=IwAR0AyQhUYsLA_2nz3wr6NLZxhn8CvqjXpKlsi2IBTn-RQKL3NXQnMRrRhfU" class="text_exposed_show" style="cursor: pointer; font-family: inherit; display: inline;">a_deju…alebo priamo v pokladnici DJZ 

O programe
"Veci čo sa dejú" Vás dostanú do polovice 20.storočia, do čias, ktoré na východnom Slovensku sprevádzala optácia Rusínov a Rusínok do Sovietskeho zväzu. Spoznajte zabudnuté príbehy vašich známych a rodín, ktoré sa oplatí pripomínať aj dnes. Autorom folklórneho muzikálu je renomovaný spevák, tanečník a choreograf Štefan Štec. 
Projekt Veci čo sa dejú Teátro turné bol podporený z verejných zdrojov Fondu na podporu umenia.

Názov prímateľa
FS HORNÁD

Celkový rozpočet:
26 569,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €