Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Výstava "Havrany a ich príbuzní"

Krátky opis
Pozvánka na výstavu "Havrany a ich príbuzní", ktorá bude prebiehať v Gemersko-malohontskom múzeu v čase od 10. septembra 2019 do 31. decembra 2019. Vernisáž výstavy sa uskutoční 10. septembra 2019 o 15:00 hod. v Gemersko-malohontskom múzeu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Havrany a ich príbuzní

Miesto konania / kraj
Rimavská Sobota / Rimavská Sobota

Termín konania
10.09.2019 - 31.12.2019

Popis projektu

Názov prímateľa
Gemersko-malohontské múzeum v Rimavskej Sobote

Celkový rozpočet:
3 287,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €