Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

TRH S UMENÍM NA SLOVENSKU (podmienky jeho vzniku a podoby fungovania po roku 1989)

Krátky opis
Výsledkom projektu je vydanie publikácie, ktorá je v kontexte dejín umenia prvou podrobnejšou sondou do problematiky trhu s umením na Slovensku.
Fotogaléria
Názov podujatia
Uvednie publikácie Trh nikdy nespí

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.10.2016 - 11.04.2017

Popis projektu

Uvedenie publikácie bolo spojené s výstavným projektom realizovaným v Aukčnej spoločnosti SOGA, v priestoroch bolo uvedené po celý čas logo FPU,
popri online reklame bola využitá aj printová reklama - katalóg Aukčnej spoločnosti, časopis 365, printová pozvánka, veľký rozhovor s autorkou v printovom aj online vydaní denníka N
prebehlo niekoľko komentovaných prehliadok ako aj diskusia organizovaná Denníkom N na tému trh s umením

Názov prímateľa
Nina Gažovičová

Celkový rozpočet:
5 100,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €