Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Putovný festival Údolia Bodvy a Rudohoria

Krátky opis
Folklórny festival s putovným charakterom. Miesto realizácie sa každý rok mení v rámci dvoch mikroregiónov. Podujatie je zamerané na podporu uchovávania, rozvíjania, prezentácie a šírenia tradičnej ľudovej kultúry v rôznych podobách.
Fotogaléria
Názov podujatia
Putovný festival Údolia Bodvy a Rudohoria

Miesto konania / kraj
Hosťovce / Zlaté Moravce

Termín konania
07.09.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Centrum kultúry Košického kraja

Celkový rozpočet:
3 160,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €