Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Slávnosť hliny - Keramická Modra 2019

Krátky opis
11. ročník Slávnosti hliny – Keramickej Modry, s témou Remeselným a poľnohospodárskym výjavom v keramickom dekóre, je oslavou kumštu majstrov hrnčiarov a keramikárov. Ponúka hrnčiarsky jarmok keramikárov zo Slovenska aj zahraničia s bohatým programom a ukážkami remesla, odborný medzinárodný seminár i otvorené dvere v keramických dielňach. Dvojdňový festival je tradične súčasťou Dní európskeho kultúrneho dedičstva. Viac informácií nájdete na www.modranska-beseda.sk a facebooku Modranskej Besedy.
Fotogaléria
Názov podujatia
Slávnosť hliny - Keramická Modra 2019

Miesto konania / kraj
Modra / Pezinok

Termín konania
06.09.2019 - 07.09.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Modranská beseda

Celkový rozpočet:
17 050,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €