Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

EDUFEST 2019

Krátky opis
EDUFEST-svojou dramaturgiou sa špecifikuje na skvalitnenie tvorby začínajúcich režisérov a dramaturgov, tak isto ako aj práca s hercom, - herecké, pohybové, hlasové a ďalšie cvičenia, prácu s textom a dialógmi z konkrétnej divadelnej hry. Odborní lektori poskytnú svoje postrehy a vedomosti amatérskym tvorcom na workshopoch, čím zvýšia kvalitu amatérskeho divadla. Skúsenosti nadobudnuté počas workshopov zužitkujú neskôr pri tvorbe vlastných inscenácii.
Fotogaléria
Názov podujatia
workshopy EDUFEST

Miesto konania / kraj
Tisovec / Rimavská Sobota

Termín konania
07.09.2019 - 15.09.2019

Popis projektu

Prihláste sa na workshop EDUFEST 2019 a staňte sa aktívnymi divadelnými dramaturgami a režisérmi

Názov prímateľa
Občianske združenie TisArt

Celkový rozpočet:
2 700,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €