Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Horné Kysuce v podaní FS Kysučan

Krátky opis
Hlavným zámerom projektu je predstaviť činnosť Folklóneho súboru Kysučan, ktorá je výsledkom dlhodobej, 65 ročnej, tvorivej práce s mládežou regiónu Kysúc.
Fotogaléria
Názov podujatia
Bartolomejské hodové dni v Čadci

Miesto konania / kraj
Čadca / Čadca

Termín konania
25.08.2019

Popis projektu

Vystúpenie FS Kysučan bude prezentovať tance a piesne horných Kysúc v choreografii J.Vrábla a P.Pánisa- pod názvom Kysuckej karčme.

Názov prímateľa
Dom kultúry v Čadci

Celkový rozpočet:
4 780,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €