Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Drotárstvo

Krátky opis
Zámerom projektu je pokračovanie v tradíciách kysuckého drotárstva, ktorému sa ako umelecká remeselníčka venujem už 20 rokov. Cieľom projektu je prezentácia môjho celoživotného drotárskeho diela, ktoré je postavené na tradičných drotárskych technikách, ktoré som najskôr teoreticky konzultovala s odborníkmi na drotársku históriu a postupne vytvárala vlastné umelecké diela s použitím pôvodných autentických techník. Plánujem tvorivé dielne v spolupráci s Galériou v Čadci, t
Fotogaléria
Názov podujatia
Svetom , moje svetom...

Miesto konania / kraj
Čadca / Čadca

Termín konania
20.09.2019

Popis projektu

Cieľom projektu je prezentácia môjho celoživotného drotárskeho diela, ktoré je postavené na tradičných drotárskych

technikách. Pripravujem tvorivé dielne v spolupráci s Galériou v Čadci. V piatok  20.septembra 2019 od 11.hodiny v priestoroch Galérie Čadca, kde je toho času výstava maliarov s kysuckou tematikou s názvom Pod Grapou . Cieľom workshopu je predstaviť drotárstvo ako umelecké remeslo neodmysliteľne späté s Kysucami ( s Kysucami pod grapou).

Názov prímateľa
Ľubica Kullová

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
5 220,00 €