Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Dedičstvo inšpiruje

Krátky opis
Týždenný muzikantský tábor pre priaznivcov ľudovej hudby.
Fotogaléria
Názov podujatia
Po gemersky hráme, aj si zaspievame

Miesto konania / kraj
Vyšná Slaná / Rožňava

Termín konania
19.08.2019 - 23.08.2019

Popis projektu
Detská muzikantská dielňa horného Gemera. Gemerské osvetové stredisko už po piatykrát organizuje muzikantský tábor.
Po vydarených predošlých ročníkoch sa v termíne 19. - 23. 8. 2019 stretnú výnimoční muzikanti, ktorí svoje vzácne skúsenosti odovzdajú ďalej. Počas týchto dní sa budú môcť mladí hudobníci priučiť technike, hudobným tradíciám a voľne si zahrať s tými najlepšími. Cieľom tohto projektu je motivovať a vzdelávať muzikantov na ich budúcu cestu hudobným folklórom. Muzikantská dielňa sa uskutoční v rekareačnom stredisku Július vo Vyšnej Slanej, kde budú účastníci ubytovaní a každý deň im bude poskytnutá starostlivosť a výučba lektorov. Strava aj ubytovanie bude zabezpečené. Dielňa sa ukončí vystúpením účastníkov na Gemerskom folklórnom festivale Rejdová 2019. Počet prihlásených detí je limitovaný.

Bližšie informácie: Gemerské osvetové stredisko, Betliarska 8, Rožňava, Mária Hlaváčová, 0915 884 135, hlavacova@gos.sk.
Neváhajte a prihláste sa !
Názov prímateľa
Gemerské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
19 200,00 €

Výška podpory:
18 000,00 €