Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii v KOS

Krátky opis
Ponúkame verejnosti prednášku o extrémofiloch a mikro-organizmoch okolo nás, pozorovanie oblohy vo hvezdárni a astro-poradenstvo.
Fotogaléria
Názov podujatia
Vesmír všetkými zmyslami: prednáška a pozorovanie vo hvezdárni

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
06.09.2019

Popis projektu

Pozývame vás na astronomickú prednášku o extrémofiloch a mikroskopických organizmoch okolo nás a následne v prípade bezoblačného počasia na večerné pozorovanie oblohy s odborným výkladom. Budeme pozorovať Mesiac, planéty Jupiter a Saturn, niektoré hviezdy a budeme sa o nich rozprávať. V prípade nepriaznivého počasia budeme po prednáške púšťať odborné filmy, prezentácie a astronóm Ing. Juraj Pecháč bude poskytovať aj poradenstvo a odpovie na všetky astronomické otázky.

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
26 920,00 €

Výška podpory:
23 000,00 €