Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúra v Župnom dome 2019

Krátky opis
Pozývame všetkých milovníkov rapu na záverečný koncert kultúrneho leta!
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert v parku: Vec & Škrupo

Miesto konania / kraj
Púchov / Púchov

Termín konania
30.08.2019

Popis projektu

V závere leta vystúpi v parku pri Župnom dome slovenský raper Branislav Kováč, známy najmä pod umeleckým menom Vec spoločne so Škrupom. Viete si predstaviť krajší záver leta a prázdnin? ;-) Nie nadarmo sa hovorí, že nakoniec, to najlepšie! :)

Ukážky: https://www.youtube.com/watch?v=O_F6WIjmZjM&fbclid=IwAR2r3hbNbdagwABhmMnh1VgmSXdOJaojY84h4XYeeiKc7Unvw3ZavgeELVU" rel="nofollow noopener" data-lynx-mode="hover" data-lynx-uri="https://www.youtube.com/watch?v=O_F6WIjmZjM&fbclid=IwAR2r3hbNbdagwABhmMnh1VgmSXdOJaojY84h4XYeeiKc7Unvw3ZavgeELVU" target="_blank" href="https://www.youtube.com/watch?v=O_F6WIjmZjM&fbclid=IwAR2r3hbNbdagwABhmMnh1VgmSXdOJaojY84h4XYeeiKc7Unvw3ZavgeELVU" rel="nofollow noopener" data-lynx-mode="hover" data-lynx-uri="https://www.youtube.com/watch?v=O_F6WIjmZjM&fbclid=IwAR2r3hbNbdagwABhmMnh1VgmSXdOJaojY84h4XYeeiKc7Unvw3ZavgeELVU" z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Názov prímateľa
PODIVNÝ BARÓN

Celkový rozpočet:
15 130,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €