Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Abovská brána

Krátky opis
Rozhodol som sa naštudovať prípadne nájsť ešte existujúcu starú drevenú bránu a realizovať v skutočnej veľkosti funkčnú, tradičnú vyrezávanú drevenú bránu. Niečo si pamätám z môjho detstva, tiež sme mali takú bránu. Podarilo sa mi získať fotografiu takejto brány z obce Veľká Ida. Našiel som aj miesto vhodnú na realizáciu. Je to sídlo folklórnej skupiny Ilosvai vo Veľkej Ide.
Fotogaléria
Názov podujatia
XII.Ilosvai fesztivál 2019.augost 23-25. Miesto VeľkáIda Hlavná 350 Dom Ilosvai

Miesto konania / kraj
Veľká Ida / Košice-okolie

Termín konania
23.08.2019 - 25.08.2019

Popis projektu

V rámci folklórneho festivalu bude odovzdaný do užívania Dom Ilosvai a prezentácia Abovskej brány na tej istej adrese.

Názov prímateľa
Ján Lukács

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
5 220,00 €