Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Komentované autorské čítanie členov KNS

Krátky opis
Zborový deň Cirkevného zboru ECAV na Slovensku Kežmarok venovaný osobnostiam - Theofilovi Hansenovi, Štefanovi Lindbergerovi, Jakubovi Krayovi, Martinovi Lánymu, Sebastiánovi Toporcerovi Na tému 310. výročia popravy J. Kraya, M. Lányho a S. Toporcera bude prednášať spisovateľka a historička Nora Baráthová, členka Klubu nezávislých spisovateľov. Podujatie v spolupráci Klubu nezávislých spisovateľov podporil Klub na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Zborový deň

Miesto konania / kraj
Kežmarok / Kežmarok

Termín konania
24.08.2019

Popis projektu

Zborový deň Cirkevného zboru ECAV na Slovensku Kežmarok venovaný osobnostiam - Theofilovi Hansenovi, Štefanovi Lindbergerovi,
Jakubovi Krayovi, Martinovi Lánymu, Sebastiánovi Toporcerovi
Na tému 310. výročia popravy J. Kraya, M. Lányho a S. Toporcera bude prednášať spisovateľka a historička Nora Baráthová, členka Klubu nezávislých spisovateľov.  Podujatie v spolupráci Klubu nezávislých spisovateľov podporil Klub na podporu umenia.

Názov prímateľa
Klub nezávislých spisovateľov

Celkový rozpočet:
6 322,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €