Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Žakarovské folklórne slávnosti *Janky Guzovej*

Krátky opis
Pozývame Vás na Žakarovské folklórne slávnosti *Janky Guzovej, ktoré obec každoročne organizuje na počesť speváčky a rodáčky zo Žakaroviec - Janky Guzovej.
Fotogaléria
Názov podujatia
Žakarovské folklórne slávnosti * Janky Guzovej *

Miesto konania / kraj
Žakarovce / Gelnica

Termín konania
24.08.2019

Popis projektu

Folklórne slávnosti Janky Guzovej je každoročné kultúrno-spoločenské podujatie organizované obcou Žakarovce.  Táto akcia je v obci a širšom okolí obľúbená a pýši sa vysokou návštevnosťou.  Okrem vystúpenia profesionálnych folklórnych súborov, dedinských folklórnych súborov a ľudovej hudby bude podujatie obohatené o tradičné ľudové remeslá a tradičnú kuchyňu. Podujatie bude spojené s menšou výstavou tvorby speváčky Janky Guzovej.

Názov prímateľa
Obec Žakarovce

Celkový rozpočet:
3 900,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €