Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Štvrtok? Jedine koncert! - Minimal Q

Krátky opis
Koncert sláčikového kvarteta pod vedením Ľuba Šama v spolupráci s bubeníkom Matejom Richtarčíkom. Ide o fúziu popkultúry a súčasných minimalistických postupov klasickej hudby.
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert Minimal Q

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
13.12.2017

Popis projektu

Koncert je projektom huslistu, skladateľa a aranžéra Ľuba Šama, ktorý sa zameriava na fúziu popkultúry a súčasných minimalistických postupov klasickej hudby. Na koncerte si budete môcť okrem kompozícií Ľuba Šama vypočuť aj známe skladby populárnej hudby, ako Smells Like Teen Spirit, či Barbie Girl v minimalistickej úprave.

Účinkujú:

Katarína Engererová - 1. husle, Ľubo Šamo - husle, viola, Magdaléna Hianiková - violončelo, František Výrostko ml. - kontrabas, Matej Richtarčík - bicie, sample, elektronika, perkusie

Vstupné: 10€/5€ - seniori, študenti, ZŤP, predpredaj: 8€ (Galéria RegionArt pri RKC v Prievidzi, Záhradnícka 19, Prievidza, po - pia: 9:00 - 17:00)

Koncert z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia http://www.fpu.sk">www.fpu.skNázov prímateľa
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Celkový rozpočet:
2 400,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €