Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Moc umenia 2019

Krátky opis
Druhá Moc umenia 2019 je za rohom. Nenechajte si ujsť workshopy, zaujímavých dizajnérov, výstavu, divadlo pre deti, hudobné vystúpenie a takiež diskusiu na zaujímavú tému. Prinesieme tak do Parku Milana Rastislava Štefánika rôzne formy umenia a inšpirácie. Príďte si oddýchnuť v chill out zóne, ale najmä zažiť jedinečnú atmosféru :).
Fotogaléria
Názov podujatia
Moc umenia #2 2019

Miesto konania / kraj
Partizánske / Partizánske

Termín konania
17.08.2019

Popis projektu

Druhá Moc umenia 2019 je za rohom.
Nenechajte si ujsť workshopy, zaujímavých dizajnérov, výstavu, divadlo pre deti, hudobné vystúpenie a takiež diskusiu na zaujímavú tému. Prinesieme tak do Parku Milana Rastislava Štefánika rôzne formy umenia a inšpirácie. Príďte si oddýchnuť v chill out zóne, ale najmä zažiť jedinečnú atmosféru :).

PROGRAM:

► 15:00 - oficiálny začiatok

► 15:30 - detské Divadielko Maťo - Ministerstvo nápadov (hlavné pódium)

► 15:30 - workshop Macramé

► 15:30 - workshop pre deti - výtvarné dielne so ZUŠ Partizánske a Ateliér Veľké Bielice

► 15:30 - workshop Hejného metóda - matematika môže deti naozaj baviť - Cirkevná základná škola Jána Krstiteľa Partizánske

► 16:30 - workshop Origami

► 16:30 - predstavenie projektu Workshop 1:1 (pod stromom)

► 17:30 - pamiatkové sprevádzanie po Partizánskom

► 17:30 - autorské čítanie poézie (pod stromom)

► 17:30 - koncert - Agi Hlavenková (hlavné pódium)

► 19:00 - diskusia so slovenským spisovateľom a publicistom Michalom Hvoreckým (hlavné pódium)

► 20:30 - koncert - Hana & Oliver (hlavné pódium)

Názov prímateľa
Fabrika umenia

Celkový rozpočet:
11 663,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €