Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávacie aktivity v Liptovskom kultúrnom stredisku

Krátky opis
Tvorivé dielne pre mladých muzikantov z celého Slovenska. Odborní lektori: Michal Noga, Péter Tamás, Dominik Václav
Fotogaléria
Názov podujatia
Primášikovia

Miesto konania / kraj
Bobrovec / Liptovský Mikuláš

Termín konania
26.08.2019 - 31.08.2019

Popis projektu

Letná 6 dňová dielňa vytvorí pre deti priestor konfrontácie s muzikantami z iných regiónov a rozšíri vedomosti muzikantov o štýly z iných oblastí Slovenska. Bude prebiehať dennou formou a bude sa skladať z doobedného vzdelávacieho bloku v trvaní 3,5 hodiny a poobedného zážitkového bloku, kde deti spoznajú zaujímavé a atraktívne miesta regiónu a večerného preopakovania. Výsledkom 6 dňového snaženia bude spoločné
vystúpenie a prezentácia práce detí na festivale v regióne Liptov. Vytvorí priestor pre konfrontáciu a vzájomné obohatenie sa primášikmi, z iných oblastí Slovenska.

Názov prímateľa
Liptovské kultúrne stredisko v Liptovskom Mikuláši

Celkový rozpočet:
20 480,00 €

Výška podpory:
13 000,00 €