Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Drienka

Krátky opis
MO MS Veľké Zálužie je spoluusporiadateľom Medzinárodného gajdošského festivalu Zagajduj gajdoško. Fsk Drienka sa aktívne zúčastní na tomto festivale.
Fotogaléria
Názov podujatia
Medzinárodný gajdošský festival Zagajduj gajdoško Veľké Zálužie, Nitra, Mojmírovce

Miesto konania / kraj
Veľké Zálužie / Nitra

Termín konania
09.08.2019 - 11.08.2019

Popis projektu

 3 dňový gajdošský medzinárodný festival hudby, spevu a hry na gajdy. 

Názov prímateľa
Miestny odbor Matice slovenskej vo Veľkom Záluží

Celkový rozpočet:
8 425,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €