Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

KULTÚRA ČLOVEKA, KULTÚRA SPOLOČNOSTI

Krátky opis
Spolok ROTARVAK, n. o., Brvnište, FSk BUKOVINY, obec Brvnište a Považské osvetové stredisko v Považskej Bystrici vás pozývajú na 11. ročník folklórneho podujatia PÍŠŤALKÁRSKE BRVNIŠTE, ktoré sa uskutoční 1. septembra 2019 o 14.00 hodine v Historickej škole – múzeu v Brvništi.
Fotogaléria
Názov podujatia
PÍŠŤALKÁRSKE BRVNIŠTE

Miesto konania / kraj
Brvnište / Považská Bystrica

Termín konania
01.09.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Považské osvetové stredisko v Považskej Bystrici

Celkový rozpočet:
9 400,00 €

Výška podpory:
8 500,00 €