Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Muziganské Priepasné

Krátky opis
Zámerom projektu je prehĺbenie zručností a povedomia o tradičných herných a tanečných štýloch západného Slovenska a upevňovať vedomie o miestnej hudobnej tradícii v rámci obce Priepasné. Hlavnými aktivitami sú hudobné a tanečné dielne a verejné podujatie. Cieľovými skupinami členovia folklórnych kolektívov, ale aj záujemcovia o tradičnú kultúru z radov širokej verejnosti.
Fotogaléria
Názov podujatia
Muziganské Priepasné

Miesto konania / kraj
Priepasné / Myjava

Termín konania
15.08.2019 - 18.08.2019

Popis projektu


Názov prímateľa
Centrum tradičnej kultúry v Myjave

Celkový rozpočet:
3 159,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €