Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Neskorý zber: Priestor pre dvojité samohlásky

Krátky opis
Autorský projekt Anny Sedlačkovej (SK) a Matthew Hawkinsa (UK) . Predstavenie ponúka konceptuálne pohybové skúmanie vzťahu tanca, priestoru a jazyka na mieste, kde vzniká - na tanečnej sále.
Fotogaléria
Názov podujatia
Priestor pre dvojité samohlásky. Already there.

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
07.07.2019

Popis projektu

Premiéra:  7. 7. 2019 o 19.00 hod., Priestor Špirála, Drieňova 40, Bratislava

Autorský projekt Anny Sedlačkovej (SK) a Matthew Hawkinsa (UK).

Netradičný autorský projekt, ktorý prináša zamyslenie a zábavu na dosah ruky. Oslovuje komunity priamo v ich "najbezpečnejšom" prostredí tanečných sál. Predstavenie ponúka konceptuálne pohybové skúmanie vzťahu tanca, priestoru a jazyka na mieste, kde vzniká - na tanečnej sále.

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia ako hlavný partner projektu.

Počet divákov je obmedzený na maximálne 20 osôb. Prosíme o rezerváciu na emailovej adrese: anka@http://babyfit.sk/" target="_blank" data-saferedirecturl="http://babyfit.sk/" style="color: rgb(17, 85, 204);">babyfit.sk

Názov prímateľa
Neskorý zber

Celkový rozpočet:
7 430,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €