Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Prezentácia členov Klubu nezávislých spisovateľov a ich tvorby v zahraničí

Krátky opis
Prezentácia členov Klubu nezávislých spisovateľov a ich tvorby v zahraničí: Autorské čítanie v rámci partnerských miest Rodgau Nieder-Roden - Hainburg - Šamorín Sobota 17. august 2019 o 19.00 h V Rodgau Nieder-Roden, Ober-Rodener Str. 16, Restaurant „Zum Engel“ V spolupráci s Klubom nezávislých spisovateľov, mestom Šamorín S finančnou podporou Fondu na podporu umenia
Fotogaléria
Názov podujatia
Sommer der Kulturen

Miesto konania
Nemecko

Termín konania
17.08.2019

Popis projektu

Prezentácia členov Klubu nezávislých spisovateľov a ich tvorby v zahraničí:

Autorské čítanie v rámci partnerských miest

Rodgau Nieder-Roden  -  Hainburg - Šamorín

Sobota 17. august 2019 o 19.00 h

V Rodgau Nieder-Roden, Ober-Rodener Str. 16, Restaurant „Zum Engel“

V spolupráci s Klubom nezávislých spisovateľov, mestom Šamorín

S finančnou podporou Fondu na podporu umenia

Básne slovenskej autorky Judity Kaššovicovej, členky Klubu nezávislých spisovateľov, odznejú v slovenčine, nemčine a maďarčine v podaní autorka a Ildikó Hushegyi, s hudobným doprovodom bluesmana Juraja Turteva.

Názov prímateľa
Klub nezávislých spisovateľov

Celkový rozpočet:
6 845,00 €

Výška podpory:
6 500,00 €