Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Autorské čítanie - Mirka Ábelová a Katarína Pirháčová

Krátky opis
Na augustovom autorskom čítaní Medziriadkov v rámci festivalu Atmosféra sa predstavia poetka, autorka a divadelníčka Mirka Ábelová a mladá začínajúca autorka Katarína Pirháčová. Čítanie a následnú diskusiu moderuje Radovan Potočár. Podujatie organizujeme v spolupráci s festivalom Atmosféra, ktorý sa bude konať od piatku 2. augusta do nedele 4. augusta v blízkosti obce Hontianske Nemce.
Fotogaléria
Názov podujatia
Autorské čítanie - Mirka Ábelová a Katarína Pirháčová

Miesto konania / kraj
Hontianske Nemce / Krupina

Termín konania
03.08.2019

Popis projektu

Ako je už našou príjemnou letnou tradíciou, aj tento rok Medziriadky predstavia niekoľko mladých autorov na festivale Atmosféra v Hontianskych Nemciach.

V piatok 2. augusta o 20:00 prinesieme panelovú diskusiu a prezentáciu tvorby viacerých Medziriadkariek: Kamily Kvasnicovej, Kristíny Janačkovej, Ľudmily Zimmermannovej a Hany Launerovej.

V sobotu 3. augusta bude nasledovať autorské čítanie Medziriadkov v našom klasickom formáte - jeden známy autor či autorka a jeden finalista alebo finalistka Medziriadkov. Tentokrát sa na čítačke predstavia poetka, autorka, divadelníčka a aktivistka Mirka Ábelová a mladá začínajúca autorka, Medziriadkarka Katarína Pirháčová. Obe čítania bude moderovať člen organizačného tímu Medziriadkov Radovan Potočár.

Tešíme sa na stretnutie na Atmosfére!

Názov prímateľa
Medziriadky

Celkový rozpočet:
3 190,00 €

Výška podpory:
2 900,00 €