Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Mobilné kultúrne centrum 2018

Krátky opis
Tanečný workshop s Barborou Janákovou - prvýkrát v Detve - tanečno-hudobný projekt, ktorý otvára nové dimenzie vzťahu pohybu a hudby
Fotogaléria
Názov podujatia
Talk/Play/Share tanec

Miesto konania / kraj
Detva / Detva

Termín konania
25.05.2018

Popis projektu

Novinkou v rámci Talk / Play / Share je aj zapojenie tanca a jeho interaktívnych foriem. Rozširujeme paletu umeleckých zážitkov tak, aby v jednom umeleckom predstavení diváci – žiaci či dospelí – zažili spojenie tanca, hudby, ale aj obrazu. Tanečníci, ktorí s nami spolupracujú, vidia priestor v prekračovaní hraníc medzi divákom a tanečníkom. Ich predstavenia zahŕňajú živý dotyk s divákom, jeho zapojenie do pohybu.

Názov prímateľa
InMusic, o. z.

Celkový rozpočet:
48 483,00 €

Výška podpory:
35 000,00 €