Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vrátiť knihu do rúk ľuďom

Krátky opis
Zámerom projektu je rozšírenie knižničného fondu o najžiadanejšie tituly beletrie a atraktívne tituly populárno-náučnej a náučnej literatúry. Doplnenie knižničných fondov s dôrazom na súčasnú tvorbu domácich a zahraničných autorov pre deti, mládež a dospelých.
Fotogaléria
Názov podujatia
Doplnenie knižničného fondu pre deti a dospelých

Miesto konania / kraj
Moldava nad Bodvou / Košice-okolie

Termín konania
27.11.2017 - 30.03.2018

Popis projektu

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia v programe „Akvizícia knižníc“ v roku 2017 projekt mestskej knižnice finančnými prostriedkami vo výške 2 800€. Z prvej časti dotácie knižnica nakúpila 131 kusov slovenskej a 29 kusov maďarskej literatúry. Knižničný fond sa tak rozrástol o novú odbornú a krásnu literatúru pre deti a dospelých. Nové knižničné tituly z druhej polovice dotácie obohatia Mestskú knižnicu v marci. Čitatelia si nové knihy budú môcť vypožičať od 27.11.2017.

Názov prímateľa
Mestské kultúrne stredisko

Celkový rozpočet:
2 950,00 €

Výška podpory:
2 800,00 €