Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Mobilné kultúrne centrum 2018

Krátky opis
Pokračovanie dlhodobého budovania povedomia o hudbe 20. a 21. storočia s lokálnymi učiteľmi, žiakmi a verejnosťou v Dolnom Kubíne, v spolupráci so ZUŠ P. M. Bohúňa.
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert Talk / Play / Share

Miesto konania / kraj
Dolný Kubín / Dolný Kubín

Termín konania
05.04.2018 - 06.04.2018

Popis projektu

Publikum v Dolnom Kubíne malo možnosť už viackrát si vypočuť hudbu G. Ligetiho, G. Kurtága, Ch. Ivesa L. Janáčka či M. Adamčiaka. Pod vedením klaviristu a pedagóga Ivana Šillera sa už po niekoľký krát budú učitelia klavíra zdokonaľovať v súčasných trendoch výučby klavírnej hry. Žiaci ZUŠ, rodičia a publikum, ktoré navštevuje koncerty v Dolnom Kubíne bude mať možnosť vypočuť si ďalší zaujímavý repertoár a spoločne o ňom diskutovať.

Názov prímateľa
InMusic, o. z.

Celkový rozpočet:
48 483,00 €

Výška podpory:
35 000,00 €