Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Podpora umenia

Krátky opis
Prezentácia výroby črpákov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Čô sa stalo v tom Priechode.

Miesto konania / kraj
Priechod / Banská Bystrica

Termín konania
04.08.2019

Popis projektu

Pri príležitosti usporiadania folklórneho popoludnia z názvom Čô sa stalo v tom Priechode , ktoré sa koná každoročne v obci Priechod organizátorom sú obecný úrad v Priechode a miestna Folklórna skupina priechoďan sa súbežne uskutoční aj prezentácia výroby  črpákov.

Prezentácia bude mať dve časti.

Prvá bude prebiehať počas celého popoludniaod 14:00 do 20:00 vo  forme fotografií a vystavených črpákov pri kolibe.

Druhá bude začínať o 15:00 do 16:00  kde budem priamo pri tradičnej valaskej kolibe predvádzať výrobu črpákov. 

Názov prímateľa
Miroslav Strečok

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
5 220,00 €