Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Gazdovanie na Hriňovských lazoch

Krátky opis
Podujatie ,,Gazdovanie na Hriňovských lazoch" prezentuje miestne podoby folklóru, so zameraním na tradičný gazdovský spôsob života. Každoročne podujatie prináša novú nosnú tému z oblasti ľudovej kultúry.
Fotogaléria
Názov podujatia
Gazdovanie na Hriňovských lazoch

Miesto konania / kraj
Hriňová / Detva

Termín konania
17.08.2019

Popis projektu


Názov prímateľa
Mesto Hriňová

Celkový rozpočet:
7 920,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €