Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Hlinený Novohrad

Krátky opis
Projektom šíri povedomie verejnosti a žiakov o bohatej hrnčiarskej tradícii v Novohrade a to formou tvorivých dielní. Projekt prispieva aj k budovaniu medziľudských vzťahov, rozšíreniu radov fanúšikov tvorivej dielne, zdokonaľovaniu sociálnych zručností, zmysluplnému tráveniu voľného času.
Fotogaléria
Názov podujatia
Hlinený Novohrad

Miesto konania / kraj
Lučenec / Lučenec

Termín konania
15.07.2017 - 30.09.2017

Popis projektu

Verejná tvorivá dielňa a prezentácia  dňa 15.7.2017 na dvore Novohradského osvetového strediska.  V mesiacoch júl – september 2017  možnosť vyskúšať si prácu s hlinou naďalej v priestoroch tvorivej dielne NOS pod vedením Mgr.art.E.Srníkovej (vedúcej dielne). Vytvorené výrobky priebežne vypaľované a ich tvorcovia si ich mohli následne u nás vyzdvihnúť.

Názov prímateľa
Novohradské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
1 060,00 €

Výška podpory:
1 000,00 €