Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Staré nástroje ožívajú... - Festival ľudovej hudby

Krátky opis
Uchovávanie ľudových tradícií a ich oživovanie významne prispieva k rozvoju a ochrane kultúrnych a duchovných hodnôt. Festival ľudovej hudby pod názvom Staré nástroje ožívajú... predstaví verejnosti tradičné ľudové nástroje - gajdy, fujaru, koncovku, píšťaly, husle, kontrabas, cimbal, heligónku a citaru. Organizátorom podujatia je Galantské osvetové stredisko, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti Trnavského samosprávneho kraja.
Fotogaléria
Názov podujatia
Staré nástroje ožívajú... - Festival ľudovej hudby

Miesto konania / kraj
Galanta / Galanta

Termín konania
08.08.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Galantské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
1 580,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €