Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Danza Mea 2019

Krátky opis
Vystúpenie, na ktorom účastníci Danza Mea 2019 pred publikom v divadle predvedú naučené choreografie.
Fotogaléria
Názov podujatia
Gala večer Danza Mea 2019

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
28.07.2019

Popis projektu

Na záverečnom gala večeri Danza Mea 2019 študenti aktuálneho ročníka predvedú choreografie, ktoré naštudovali spolu s renomovanými slovenskými a zahraničnými tanečnými pedagógmi. Počas večera diváci uvidia krátke vystúpenia klasického aj moderného tanca.

Vstup na podujatie, ktoré sa bude konať v bratislavskom Divadle LAB v nedeľu o 18:00 hod., je voiľný.

Názov prímateľa
Môj tanec

Celkový rozpočet:
43 000,00 €

Výška podpory:
9 000,00 €