Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúra v Župnom dome 2019

Krátky opis
Je nám potešením, že máme opäť možnosť predstaviť vám v parku niečo nové, svieže a hlavne kvalitné :)
Fotogaléria
Názov podujatia
Jazz v parku: Dom Birch & Headmovers

Miesto konania / kraj
Púchov / Púchov

Termín konania
27.07.2019

Popis projektu

Tento raz to bude kapela Headmovers, avšak prevažne s autorskou tvorbou Dom Birch. Hudba v sebe kombinuje Neo soul a Dark pop.

Zloženie:
Dom Birch - spev
Andrej Krippel - gitara
Juraj Glonek - saxofón
Filip Regina - bicie

Hudobný projekt Headmovers nám už je dobre známy. Kapela má na svojom konte CD nahraté pod vedením Eugena Vizváryho, taktiež nomináciu na objav roka RHA 2017, výhru ceny za najlepší štúdiový výkon v súťaži Jazz Start Up no a len nedávno sa kapela vrátila z úspešného Belgického turné. V tento večer však zaznie niečo úplne nové. Budete môcť počuť skladby z pripravovaného sólo projektu speváčky Dominiky Zdražilovej pod názvom Dom Birch.

Určite si tento skvelý a nevšedný večer nenechajte ujsť. Veľa skladieb totižto v takomto prevedení už nezaznie.

Video ukážky Headmovers:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=s_Ltn0dI2mA&fbclid=IwAR18wG0voh_GBGbXVqEozhurHxPR8E-ufZwbL2d9mjVwvFZCQJiqttZXm-s" rel="nofollow noopener" data-lynx-mode="hover" data-lynx-uri="https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=s_Ltn0dI2mA&fbclid=IwAR18wG0voh_GBGbXVqEozhurHxPR8E-ufZwbL2d9mjVwvFZCQJiqttZXm-s" target="_blank" href="https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=s_Ltn0dI2mA&fbclid=IwAR18wG0voh_GBGbXVqEozhurHxPR8E-ufZwbL2d9mjVwvFZCQJiqttZXm-s" rel="nofollow noopener" data-lynx-mode="hover">https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=s_Ltn0dI2mA&fbclid=IwAR18wG0voh_GBGbXVqEozhurHxPR8E-ufZwbL2d9mjVwvFZCQJiqttZXm-s" 3€

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
PODIVNÝ BARÓN

Celkový rozpočet:
15 130,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €