Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

KULTÚRA ČLOVEKA, KULTÚRA SPOLOČNOSTI

Krátky opis
Podujatie GAVLOVIČOVO PRUSKÉ (uskutočňuje sa každoročne od r. 1967) je venované spomienke na františkánskeho kňaza Hugolína Martina Gavloviča, jednoduchého, skromného, avšak pre slovenskú históriu jedinečného a významného kňaza a básnika. Zámerom projektu je v rámci Dní regionálnej kultúry prehĺbiť záujem o históriu stredného Považia, jej propagovanie a poznanie. Nachádzať v histórii korene prítomnosti a čerpať z nej podnety a poučenia pre súčasnosť i budúcnosť.
Fotogaléria
Názov podujatia
52. GAVLOVIČOVO PRUSKÉ, spomienkové slávnosti

Miesto konania / kraj
Považská Bystrica / Považská Bystrica

Termín konania
02.08.2019 - 04.08.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Považské osvetové stredisko v Považskej Bystrici

Celkový rozpočet:
9 400,00 €

Výška podpory:
8 500,00 €