Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Ľudová pieseň - jedinečný klenot slovenského folklóru

Krátky opis
Výskum autentických ľudových piesní a zvykov z rodinných obradov a z kalen dárneho výročného cyklu z oblasti hornokysuckých Javorníkov, v obciach Staškov - Olešná
Fotogaléria
Názov podujatia
Výskum ľudových piesní Kysúc

Miesto konania / kraj
Staškov / Čadca

Termín konania
02.06.2019 - 31.07.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Helena Zahradníková

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
5 220,00 €