Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

250. výročie príchodu sklárov z Nemecka a Moravy do regiónu Novohrad a Podpoľanie

Krátky opis
250 rokov výroby skla na Podpoľaní a Novohrade - brožúra vydaná pri príležitosti 250 výročia príchodu sklárov z Moravy, Čiech a Nemecka na Podpoľanie a do Novohradu
Fotogaléria
Názov podujatia
250. výročie príchodu sklárov z Nemecka a Moravy do regiónu Novohrad a Podpoľanie

Miesto konania / kraj
Mýtna / Lučenec

Termín konania
01.06.2016 - 30.09.2016

Popis projektu

doplniť !!!

Názov prímateľa
Občianske združenie Skálnik

Celkový rozpočet:
2 300,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €