Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Moc umenia 2019

Krátky opis
Moc umenia je multižánrové komunitné popoludnie v parku, plné umenia a kultúry.
Fotogaléria
Názov podujatia
Moc umenia #1 2019

Miesto konania / kraj
Partizánske / Partizánske

Termín konania
27.07.2019

Popis projektu

► Už piaty rok prinesieme do Parku Milana Rastislava Štefánika rôzne formy umenia. Príďte si oddýchnuť v chill out zóne, načerpať inšpiráciu, ale hlavne zažiť jedinečnú atmosféru.

► Tešiť sa môžete na workshopy, zaujímavých dizajnérov, výstavu, divadlo pre deti, koncert Paper Moon Trio a tiež na hlavný bod programu - diskusiu a večerné premietanie filmu.
Viac informácií o programe sa dozviete už čoskoro.

Vidíme sa v parku ;)

► Vstupné: Dobrovoľný príspevok

► Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Facebook event: https://www.facebook.com/events/429623381157678/

" target="_blank">https://www.facebook.com/events/429623381157678/">https://www.facebook.com/events/429623381157678/

Názov prímateľa
Fabrika umenia

Celkový rozpočet:
11 663,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €