Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Neskorý zber o.z. - Reprízy predstavení a workshopy

Krátky opis
Neskorý zber v roku 2019 organizuje aktivity spojené s adaptáciou už existujúcich predstavení v nedivadelných priestoroch, prezentácia v divadelných priestoroch a vzdelávacie aktivity formou týždenného workshopu v Liptovskom Hrádku.
Fotogaléria
Názov podujatia
Elegancia kvantového králika

Miesto konania / kraj
Topoľčany / Topoľčany

Termín konania
05.09.2019

Popis projektu

Elegancia kvantového králika

je  pohybovo - tanečné experimentovanie s kvantovou teóriou a jej vnímaním lineárnej a nelineárnej podstaty reality. Subatómový svet je svetom rytmu, pohybu a nepretržitej zmeny. Nie je však ľubovoľný a chaotický, ale riadi sa veľmi pevnými a presnými pravidlami.

 

Námet a choreografia: Anna Sedlačková, Daniel Raček

Hudba: Peter Groll

Kostýmy: Dorota Cigánková

Svetelný dizajn: Katarína Ďuricová

 

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Neskorý zber

Celkový rozpočet:
11 150,00 €

Výška podpory:
10 500,00 €