Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Neskorý zber o.z. - Reprízy predstavení a workshopy

Krátky opis
Neskorý zber v roku 2019 organizuje aktivity spojené s adaptáciou už existujúcich predstavení v nedivadelných priestoroch, prezentácia v divadelných priestoroch a vzdelávacie aktivity formou týždenného workshopu v Liptovskom Hrádku. V spolupráci so Súkromným tanečným konzervatóriom Liptovský Hrádok organizujeme v auguste intenzívny týždenný workshop.
Fotogaléria
Názov podujatia
Telo v tanečnej technike a Open Space

Miesto konania / kraj
Liptovský Hrádok / Liptovský Mikuláš

Termín konania
13.08.2019 - 17.08.2019

Popis projektu

Už tretí rok budeme veľa tancovať, rozvíjať témy zamerané na telo v tanečných technikách a Open Space. So súčasnými tanečnými technikami sa budeme hrať a skúmať ich komponenty v skúsenostnej anatómii a v otvorených pohybových formách. Open Space sa zameriava na sebapoznávací aspekt, skúsenostné poznanie a zdieľanie formou tanca a pohybu. V tomto ročníku opäť pod vedením skúsených tanečných pedagógov a performerov Daniela Račka, Kataríny Vlnieškovej a Anny Sedlačkovej. To všetko v nádhernom prostredí Tatier a Liptovského Hrádku s jeho neopakovateľným Arborétom.

Program:

- Technika súčasného tanca - zameraná na obrátené polohy tela

- Technika José Limóna

- Exploratívna anatómia pre tanečníkov

- Improvizácia + kontaktná improvizácia


Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Neskorý zber

Celkový rozpočet:
11 150,00 €

Výška podpory:
10 500,00 €