Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Komentované autorské čítanie členov KNS

Krátky opis
Prezentácia monografie prof. PhDr. Dagmar Inštitorisovej, PhD. Milan Rastislav Štefánik v dramatickej tvorbe na Slovensku a v Čechách. Monografia a prezentácia vznikla s podporou Fondu na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Štefánik v  divadelných podobách

Miesto konania / kraj
Košariská / Myjava

Termín konania
21.07.2019

Popis projektu

V rámci osláv 139. výročia narodenia M. R. Štefánika srdečne pozývame na prednášku
Štefánik v divadelných podobách

spojenú s prezentáciou monografie prof. PhDr. Dagmar Inštitorisovej, PhD.

Milan Rastislav Štefánik v dramatickej tvorbe na Slovensku a v Čechách

Nedeľa 21. 7. 2019
o 13. 15 hod., Evanjelický kostol,  Košariská
Názov prímateľa
Klub nezávislých spisovateľov

Celkový rozpočet:
6 322,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €