Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávacie aktivity v Liptovskom kultúrnom stredisku

Krátky opis
Detský remeselný tábor - praktická výuka v oblasti tradičných ľudových techník a remeselných postupov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Šikovníček

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
29.07.2019 - 02.08.2019

Popis projektu

Pod vedením školených lektorov sa prihlásené deti zaučia do tajov rôznych remeselných techník vychádzajúcich z tradičných remeselných postupov. Deti budú pracovať s hlinou, kožou, textilom, budú vyrábať šité hračky, maľovať na sklo a hodváb. Deti si v každej z dielní zhotovia výrobky, ktoré si ponechajú.

Názov prímateľa
Liptovské kultúrne stredisko v Liptovskom Mikuláši

Celkový rozpočet:
20 480,00 €

Výška podpory:
13 000,00 €