Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

VRANOVSKÉ KNIHODNI

Krátky opis
Projekt VRANOVSKÉ KNIHODNI sa stal v posledných rokoch neodmysliteľnou súčasťou Vranova a jeho regiónu. Hlavným zámerom je skvalitniť a obohatiť kultúrny život obyvateľov mesta, regiónu a okolitých regiónov, budovať vzťah obyvateľov k čítaniu. Cieľom projektu sú literárne stretnutia spojené s autorským čítaním, čo je osvedčeným spôsobom práce s deťmi, mládežou a širokou verejnosťou.
Fotogaléria
Názov podujatia
Stretnutie so spisovateľkou Toňou Revajovou a postavami z jej príbehov o Denisovi, JJohanke a Majke z Majáka

Miesto konania / kraj
Vranov nad Topľou / Vranov nad Topľou

Termín konania
04.12.2017

Popis projektu

Oddelenie pre deti a mládež Hornozemplínskej knižnice vo Vranove nad Topľou privíta medzi malými čitateľmi aj známu slovenskú spisovateľku Toňu Revajovú, ktorá príde na stretnutia s deťmi ZŠ vranovského regiónu dňa 4. decembra 2017 o 10.00 hod. Malí čitatelia sa môžu známej autorky povypytovať rôzne zaujímavosti a zážitky, ktoré so svojimi postavami zažila  pri písaní svojich kníh.

Názov prímateľa
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou

Celkový rozpočet:
1 590,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €