Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Prezentácie členov PARS ARTEM v letnej čitárni Červený rak

Krátky opis
Poézia z internetu prichádza do Letnej čitárne
Fotogaléria
Názov podujatia
Štyri dámy, jeden pán

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
17.07.2019

Popis projektu

Združenie internetových autorov PARS ARTEM pozýva priaznivcov krásnej poézie na prezentáciu tvorby svojich členov. Počas štyroch letných stretnutí sa budete môcť oboznámiť s tým najlepším, čo poézia na netových stránkach ponúka. Prvé stretnutie sa bude konať 17.7.2019 v priestoroch Letnej čitárne v Mestskej knižnici Bratislava, Klariská ulica č. 16. 

Svoje básne prečítajú tri slovenské poetky: Dana Janebová, Jana Kuricová a Beáta Kuracinová, ktorá podujatie obohatí aj svojou hudobnou tvorbou. Vzácnym hosťom bude poetka z Čiech, Michaela Milena Orsi.

Názov prímateľa
Pars Artem

Celkový rozpočet:
3 560,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €