Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

„Naprieč Slovenskom...a nevestu som si aj tak v Tekove najšou“; celovečerný program pri príležitosti 33. výročia založenia folklórneho súboru Inovec

Krátky opis
33. výročie založenia folklórneho súboru Inovec
Fotogaléria
Názov podujatia
Naprieč Slovenskom...a nevestu som si aj tak v Tekove najšou

Miesto konania / kraj
Zlaté Moravce / Zlaté Moravce

Termín konania
18.12.2016

Popis projektu

Folklórne vystúpenie k 33. výročiu založenia folklórneho súboru Inovec

Názov prímateľa
Občianske združenie INOVEC

Celkový rozpočet:
3 170,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €