Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

"Varenie slivkového lekváru" a "Po čo pôjdem domov"

Krátky opis
Vystúpenie v podaní FS Javory a Liesky z Badína s programom "Varenie slivkového lekváru" bude súčasťou folklórneho programu: Na Badínskych Vŕškach dňa 27.07.2019 v obci Badín
Fotogaléria
Názov podujatia
Na Badínksych Vŕškach

Miesto konania / kraj
Badín / Banská Bystrica

Termín konania
27.07.2019

Popis projektu

S programom Varenie slivkového lekváru vystúpi FS Javory a Liesky z Badína dňa 27.07.2019 v obci Badín na Folklórnom stretnutí: Na Badínskych Vŕškach.

Názov prímateľa
Obec Badín

Celkový rozpočet:
4 212,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €