Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Prezentácia ľudových tradícií a folklóru - ženská spevácka skupina HOLEŠKA

Krátky opis
Podujatie Historická žatva Lubina 2019 - 3. ročník - zameraný na návrat k ľudovým spevom, krojom, obyčajmi spojenými s ľudovou tradičnou žatvou a domácimi špecialitami.
Fotogaléria
Názov podujatia
Historická žatva Lubina 2019 - 3. ročník

Miesto konania / kraj
Lubina / Nové Mesto nad Váhom

Termín konania
20.07.2019

Popis projektu

3. ročník podujatia Historická žatva Lubina 2019 Vám prinesie ukážky spracovania obilia na rôznych historických

strojoch, skvelú zábavu pri ľudovej hudbe, jazdu na konskom záprahu. 

Súčasťou programu je aj spevácke vystúpenie amatérskej speváckej skupiny HOLEŠKA z Prašníka , ktorá návštevníkom priblíži tradičnú ľudovú pieseň a zvyky spojené so žatvou.

Občerstvenie v kopaničiarskom štýle.

Názov prímateľa
Obec Prašník

Celkový rozpočet:
3 740,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €