Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúra v Župnom dome 2019

Krátky opis
Pozývame vás na ďalší zo série letných koncertov v prostredí parku pri Župnom dome v Púchove.
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert v parku: Polish Sounds / Hańba!

Miesto konania / kraj
Púchov / Púchov

Termín konania
19.07.2019

Popis projektu

Pozývame vás na ďalší zo série letných koncertov v prostredí parku pri Župnom dome v Púchove. Tentokrát sa u nás vôbec prvýkrát predstavia čoraz populárnejší pouliční poľskí "pankeri" Hańba!, ktorí si pre nás pripravia jedinečné, svojrázne a silné hudobné predstavenie, zakaždým pripomínajúce zvláštne mrazivú atmosféru medzivojnového Poľska. Kto nezažil, má príležitosť!

Vstupné: 5 €

Ukážky:
https://www.youtube.com/watch?v=uYcYM3kgv_I&fbclid=IwAR1gW86hrHjZ7z-NSeRSVGY705XbAW5qnjfOvybHbG_lPPVAdtWbaERaQc0" rel="nofollow noopener" data-lynx-mode="hover" data-lynx-uri="https://www.youtube.com/watch?v=uYcYM3kgv_I&fbclid=IwAR1gW86hrHjZ7z-NSeRSVGY705XbAW5qnjfOvybHbG_lPPVAdtWbaERaQc0" target="_blank" href="https://www.youtube.com/watch?v=uYcYM3kgv_I&fbclid=IwAR1gW86hrHjZ7z-NSeRSVGY705XbAW5qnjfOvybHbG_lPPVAdtWbaERaQc0" rel="nofollow noopener" data-lynx-mode="hover" data-lynx-uri="https://www.youtube.com/watch?v=uYcYM3kgv_I&fbclid=IwAR1gW86hrHjZ7z-NSeRSVGY705XbAW5qnjfOvybHbG_lPPVAdtWbaERaQc0" z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umeniaNázov prímateľa
PODIVNÝ BARÓN

Celkový rozpočet:
15 130,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €